TUI BLUE XANTHE

Emir Hotels bünyesine bölgenin ilk 5,5 yıldızlı otel unvanı ile 2004 yılında dâhil olan otelimiz geniş bahçesi, olimpik havuzunun yanı sıra kaydıraklı havuzları ve sayısız hizmet alanları ile 7'den 70'e tüm misafirlerimiz için deniz, kum ve güneşin eğlence ile buluştuğu adrestir. Geniş alışveriş imkanı sunan Kumköy merkezi 800 m, restoran, barlar ve tarihi limanı ile Side 7 km, Antalya havalimanı ise 60 km mesafededir.

Evrenseki beldesinin Side'ye kadar kilometrelerce uzanan yürüyüş yolu kıyısında 20.000 m2 üzerine kurulu Tui Blue Xanthe 5*çocuklarınızla birlikte özel bir tatil geçirmeniz için her şeyin düşünüldüğü bir ortam ve hizmet sunmakta.

Saf Mutluluk

Size ve ailenize özel planlanmış, mutluluk dolu bir tatil için Tui Blue Xanthe kapılarını açıyor.

Odalar

Tui Blue Xanthe, Standart, Aile Odası ve Superior Aile Odaları ile, siz ve ailenizin mutluluğu için tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Standart Oda

25 m2

Mermer ve ahşap desenli kalebodurun buluşması ile renklerin ve konforun bir araya geldiği odalarımızda üst düzey konfor ve rahatlık ön plandadır.

Detaylı Bilgi

Aile Odası

35 m2

Ailenizle geçirmek istediğiniz unutulmayacak bir tatilin başlangıç noktası olacak aile odalarımız 35 m2'lik 2 adet yatak odasından oluşmaktadır. Geniş ve konforlu alanı ile sizin için rahatlığın adresi olacak. Odalarımızın tamamı ulaşım rahatlığı ile zemin katta bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Superior Aile Odası

55 m2

Özel anlarınızı unutulmaz kılmak için tasarlanan Suite odalarımız iki yatak odası ve oturma köşesi ile çatı katında süit konforunu tarafınıza sunmuştur.

Detaylı Bilgi

Konum

Evrenseki Mevkii 07330
Evrenseki/ Manavgat/ Antalya

Tel: +90 (0) 242 763 86 00
Fax: +90 (0) 242 763 86 09
Email: [email protected]